Futboll

Nuk ka kthim pas te Franca, Benzema s’do jetë më pjesë e gjelave!

Te Franca nuk do të ketë më kthim më pas në lidhje me Karim Benzema. Çështja e sulmuesit të Realit të Madridit është mbyllur përfundimisht me futbollistin që nuk do të shkelë më në kombëtare. Diçka të tillë e ka konfirmuar edhe njëherë tjetër në një intervistë për mediat presidenti i federatës franceze të futbollit Noel Le Graet. Numri 1 i federatës ka theksuar se Benzema nuk do të rikthehet më në ekipin përfaqësues pasi dyert e Francës janë mbyllur përfundimisht për të. Karim Benzema nuk grumbullohet më nga gjelat që prej vitit 2015 kur u bë publik edhe skandali seksual i Mathieë Valbuena në të cilin ishte i përfshirë sulmuesi i Realit të Madridit. Me Francën Karim Benzema ka zhvilluar në total 81 ndeshje duke realizuar dhe plot 27 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency