Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Nuk ka pushime të shfrenuara, e dashura “mbledh” Grealish

Nga festa e titullit me Manchester City deri te udhëtimi me miqtë në Miami. Kanë qenë pushime të çmendura për Jack Grealish me fantazistin e The Citizens që nuk është përmbajtur aspak dhe ka shijuar alkoolin, e lirinë nga puna e lodhshme e një sezoni të gjatë.

Mirëpo, në fund, edhe Grealish ka menduar të relaksohet më të vërtetë dhe ajo që ka ulur me “këmbë në tokë” futbollistin e Cityt është e dashura e tij. Ndryshe nga festat e shfrenuara me miqtë në Miami, këtë herë Grealish gjendet në Athinë me të dashurën e tij ndërsa nuk kanë munguar edhe disa foto ekzluzive të çiftit.

Jack Grealish dhe e dashura e tij Sasha Attwood janë të lidhur prej moshës 16-vjeçare, teksa Sasha është një nga vajzat e famshme të Instagram duke qenë se konsiderohet si një influencueset më të arrira në rrjetet sociale.

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...