Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Nuk ka qetësi te Juve, tensione mes Allegrit dhe sulmuesit bardhezi

Massimiliano Allegri duhet të përballet me probleme të tjera, përveç dyshimeve që lidhen me proceset gjyqësore që mund të rishkruajnë sezonin e “bardhezinjve” nga jashtë fushës.

Sipas raportimeve të medieve italiane duket se ditët e fundit ka pasur disa keqkuptime mes trajnerit të Juventusit dhe disa prej lojtarëve të tij, duke përfshirë emra të rëndësishëm si Dusan Vlahovic.

Lexo edhe:

Trajneri dhe sulmuesi dyshohet se kanë pasur një diskutim në ditët e fundit, më saktë para tribunës kundër Interit dhe shkak duket se është bërë një tjetër dëmtim i Vlahovic.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...