Merkato

Nuk ka vend për të në sulmin e Interit, 19-vjeçari drejt SPAL-it

Me 4 sulmues si Lukaku, Lautaro, Sanchez e Pinamonti për të riun Sebastiano Esposito nuk do të ketë hapësira në fushë ndaj dhe 19-vjeçari do të largohet për të luajtur rregullisht. Sulmuesi Italian e ka gjetur ekipin e ri dhe drejtuesit do të plotësojnë dëshirën e tij për ta huazuar te SPAL-I, pikërisht aty ku luan edhe vëllai i tij, mesfushori Salvatore Esposito.

Formula do të jetë huazim për një sezon pa të drejtë blerjeje dhe kjo lëvizje do të bëhet vetëm për të ndihmuar sulmuesin të luajë rregullisht për t’u rritur si lojtar në Serinë B.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency