Serie A

Nuk luajti ndaj Parmës, futbollisti i Juves befasohet me vendimin e trajnerit

De Ligt, Ramsey dhe Rabiot janë tre emrat më të bujshëm të afruar te Juventusi gjatë merkatos së verës, pro që të tre këta e nisën nga stoli takimin e djeshëm ndaj Parmës, ku Martusciello preferoi të aktivizojë “gardën e vjetër”.

Megjthatë më i befasuari nga të gjithë për këtë vendim, ka mbetur mbrojtësi 19-vjeçar holandez, i cili në një intervistë për mediat e vendit të tij, deklaroi se nuk e kishte pritur qëndrimin në stol, ndonëse nuk preferoi të bëjë polemikë.

“Nuk e prisja ta nisja nga stoli, pasi gjatë javës në stërvitje nuk kisha arritur të lexoj asgjë në lidhje me formacionin. Trajneri vendosi t’i besojë Bonuccit dhe Cheillinit, ndaj unë duhet të respektoj vendimin dhe të punoj për t’u përmirësuar më shumë”, deklaroi De Ligt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency