Futboll

Nuk marrin pjesë në aktivitete, Asambleja përjashton 9 anëtarë

Asambleja e Zakonshme e FSHF-së vendosi të përjashtonte disa anëtarë, që nuk kanë marrë pjesë në aktivitetet e organizuara nga FSHF. Anëtarët e përjashtuar janë Sukthi, Himara, Adriatiku Mamurras, Pojani, Poliçani, Bilisht Sporti, FC Fieri, KS Vlora dhe Olimpiku.

Asambleja e zakonshme e futbollit miratoi buxhetin e FHF-së për vitin 2019 dhe ndryshimet statutore si dhe propozimet për ndryshimet në Kodin e Etikës dhe të Disiplinës.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency