Premier League

Nuk përmbahet Kyle Walker, thyen karantinën e feston me prostituta

Kyle Walker bëhet protagonist i një skandali të madh në Angli. Futbollisti i Manchester City theu rregullin e karantinimit për t’u argëtuar në një festë seksuale me një mikun e tij dhe në shoqërinë e dy prostitutave, lajm që u publikua nga e tabloidi britanik “The Sun.

Zemërimin te tifozët e shkaktoi fakti që një ditë më pas, Walker, nëpërmjet një videoje në rrjetet sociale, u dërgoi një mesazh për të qëndruar në shtëpi, për të evituar përhapjen e Covid-19

Njëra prej të ftuarave në këtë festë të dëshmoi se Ëalker e ftoi për kryerjen e marrëdhënieve intime për 3 orë. Nuk është hera e parë që futbollisti i Citizens shkakton indinjatë në radhët e tifozëve për sjelljen e tij gjatë kësaj periudhe izolimi. Në fund të muajit mars, Walker së bashku me kolegë të tij si Dele Alli, Riyad Mahres, James Maddison e Ben Chilëell u panë në disa lokale nate të Londrës, ndërkohë që Koronavirusi po avanaconte me ritme shumë të shpejta në Britaninë e Madhe.

Mesazhi i Walker para skandalit:

https://www.instagram.com/p/B-SBZ–B_9g/

Të Fundit

Bundesliga 2021/2022

PWDLGFGADifPts
1Bayern Munich
34
24
5
5
97
37
+60
77
2Borussia Dortmund
34
22
3
9
85
52
+33
69
3Bayer Leverkusen
34
19
7
8
80
47
+33
64
4RB Leipzig
34
17
7
10
72
37
+35
58
5Union Berlin
34
16
9
9
50
44
+6
57
6Freiburg
34
15
10
9
58
46
+12
55
7Koln
34
14
10
10
52
49
+3
52
8Mainz 05
34
13
7
14
50
45
+5
46
9Hoffenheim
34
13
7
14
58
60
-2
46
10Borussia M'gladbach
34
12
9
13
54
61
-7
45
11Eintracht Frankfurt
34
10
12
12
45
49
-4
42
12Wolfsburg
34
12
6
16
43
54
-11
42
13Bochum
34
12
6
16
38
52
-14
42
14Augsburg
34
10
8
16
39
56
-17
38
15Stuttgart
34
7
12
15
41
59
-18
33
16Hertha BSC
34
9
6
19
37
71
-34
33
17Arminia Bielefeld
34
5
13
16
27
53
-26
28
18Greuther Fürth
34
3
9
22
28
82
-54
18


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency