La Liga

Nuk përmbushi pritshmëritë, Reali skarcon Luka Jovic!

Edhe pse u transferua te Reali i Madridit vetëm verën e kaluar, Luka Jovic është një nga futbollistët që do të largohet me siguri nga Los Blancos në fund të këtij sezoni. I ardhur nga Eintracht Frankfurt për shumën e 60 milionë eurove, sulmuesi serb nuk i ka përmbushur aspak pritshmëritë dhe në verë do të nxirret në shitje nga Reali i Madridit. Agjenti i Jovic ia ka propozuar futbollistin, dy skuadrave londineze Chelsea-t dhe Tottenham që janë në kërkim të një sulmuesi. Mbetet për t’u parë se cila do të jetë skuadra e re e Jovic por e sigurtë është që ai do të largohet nga klubi merengues.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency