Serie B

Nuk po luan sa duhet, Esposito gati të ndërrojë ekip në janar

Sebastiano Esposito u huazua nga Interi te Spal verën e kaluar për të pasur më shumë mundësi aktivizimi, por duket se kjo nuk ka ndodhur dhe gjatë muajit janar mund të ndërrojë sërish skuadër.

Me 10 ndeshje të luajtura, për një total prej 470 minutash, sulmuesi i talentuar ka shënuar vetëm një gol dhe së fundi është harruar në pankinë nga trajneri i Spalit, ndaj bashkë me Interin po vlerësojnë mundësinë e ndërprerjes së bashkëpunimit.

Për Espositon janë treguar të gatshme ta marrin në huazim disa klube të Serisë B, por edhe të tjera nga Seria A, ndaj zikaltrit dhe menaxheri i tij po marrin në konsideratë të gjithë mundësitë, ndërsa në Itali këmbëngulin se gjasat më të mëdha janë që sulmuesi t’i bashkohet Brescias.

Sebastiano Esposito debutoi me zikaltrit sezonin e kaluar nën drejtimin e Antonio Contes dhe luajti disa ndeshje, duke shënuar madje edhe gol me fanellën e Interit, ndërsa për vetë moshën, cilësohet si një nga sulmuesit më premtues në Itali.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency