Serie A

Nuk po rinovon, Felipe Caicedo drejt largimit nga Lazio!

E ardhmja e Felipe Caicedo duket se po projektohet gjithmonë e më larg Lazios. Sulmuesi, të cilit i skadon kontrata në fund të sezonit, kohët e fundit nuk po gjen hapësirat e duhura në formacionin e Simone Inzaghit, çka ka sjellë dhe pakënaqësi te futbollisti. Drejtuesit e bardhekaltërve nuk i kanë ofruar rinovimin e kontratës Caicedos, që do të largohet me parametër zero në fund të sezonit. Po sipas raportimit të mediave, ai që do të qëndrojë është Luiz Felipe, i cili ka gjetur marrëveshjen për rinovimin e kontratës, që pritet ta firmosë gjatë javës së ardhshme.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency