Merkato

Nuk po rinovon kontratën me Napolin, Mertens gati të kthehet në Belgjikë

Dries Mertens mund të rikthehet në vendlindje. Sulmuesi është gjithnjë e më larg një marrëveshjeje për të rinovuar kontratën me Napolin, ndaj dhe largimi i tij duket shumë i mundshëm.

32-vjeçari ka patur shumë oferta nga MLS si dhe kampionati kinez, por destinacioni më i mundshëm për të duket se është Anderlechti. Një zgjedhje e tillë justifikohet me faktin që Mertens kërkon të rikthehet në vendlindje për të qenë më pranë familjes, ndërkohë që te klubi që drejtohet nga Vicent Kompany ai pritet të ketë një rol titullari.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency