Merkato

Nuk po rinovon me Arsenalin, Ramsey objektiv real i Milanit

Orë të nxehta në aksin Milano-Londër. Kuqezinjtë por provojnë të marrin në kryeqytetin anglez, Ivan Gazidis, të cilin duan ta gradojnë admistrator të deleguar, por ai nuk është i vetmi që mund të prenotojë udhëtimin vetëm mbërritje për në Milano. Sipas “Sun”, Milani ka hedhur sytë tek Aaron Ramsey, mesfushori uellsian që është në skadencë kontrate me Arsenalin. Mesfushori nuk është bindur për të rinovuar kontratën pas 10 viteve që ka kaluar te “Topçinjtë” dhe me shumë mundësi do të kërkojë një sfidë të re, pse jo në Serinë A. Kuqezinjtë pritet të tentojnë afrimin e tij që në janar, në të kundërt, do ta presë uellsianin në përfundim të sezonit me parametër zero.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency