Merkato

Nuk po rinovon me Liverpoolin, Alberto Moreno pranë kthimit në La Liga

Alberto Moreno tundohet nga ideja për t’u rikthyer në kampionatin spanjoll. Mbrojtësi i Liverpool e ka vendosur tashmë që të mos rinovojë kontratën me klubin me aktualen që skadon në qershorin e ardhshëm, që do të thotë se çdo ekip mund ta marrë me parametër zero. Eshtë Atletico Madrid që po mendon seriozisht që ta rikthejë në Spanjë 26-vjeçarin, i cili u largua në vitin 2013 nga Sevilla drejt Liverpoolit. Për të ka interes edhe nga klube të tjera angleze, por Moreno dëshiron të jetë më pranë familjes dhe me një ofertë të rëndësishme nuk do të refuzonte “Los Colchoneros”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency