La Liga

Nuk po rinovon me Realin, Lucas Vasquez kërkohet nga Bayern dhe Man.United!

Me kontratën që i skadon në fund të sezonit me Real Madrid, emri i Lucas Vazquez është vënë në krye të listave të merkatos të shumë klubeve të mëdha europiane. Mbi të gjithë qëndron Bayern Munich, që sipas mediave spanjolle ka gati ofertën për 29-vjeçarin, për të cilin interesohet edhe Manchester United. Përsa i takon çështjes së rinovimit të kontratës me madrilenët shpresat janë të pakta, pasi lojtari i ka thënë “jo” rinovimit të kontratës me ulje page deri në 10% krahasuar me pagën aktuale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency