Kategoria Superiore

Nuk po rinovon për t’u larguar me 0 euro, Partizani ndëshkon Esat Malën!

Surprizon Franco Lerda, surprizojnë drejtuesit e Partizanit. Esat Mala do ta ndjekë nga tribuna sfidën mes Partizanit dhe Laçit pasi është lënë jashtë këtij takimi nga stafi teknik i klubit të kuq, një vendim që ka ardhur me kërkesë të drejtuesve të Partizanit dhe që ka të bëjë me mosrinovimin e kontratës nga ana e mesfushorit 21-vjeçar i cili është në skadencë me të kuqtë në fund të këtij sezoni. Mala në verën e ardhshme kërkon të bëjë hapin e madh në karrierë pasi në drejtim të tij kanë ardhur oferta nga jashtë dhe më konkretisht nga Groningen në Holandë, por te Partizani kërkojnë të përfitojnë sa më shumë nga shitja e tij dhe i kanë propozuar rinovimin e marrëveshjes aktuale ose të paktën të pranojë largimin në janar kundrejt një shifre të caktuar. Mala nuk dëshiron të rinovojë dhe kjo është arsyeja që në formë ndëshkimi drejtuesit e Partizanit e kanë dërguar në tribunë lojtarin, edhe pse 21-vjeçari është një nga lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës pasi është aktivizuar në të gjitha ndeshjet e këtij sezoni dhe është zëvendësuar vetëm 1 herë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency