La Liga

Nuk pranoi largimin, Mariano Diaz synon të tregojë vlerat te Reali

Në verë largimi i Mariano Diaz nga Real Madrid dukej shumë afër, por sulmuesi nuk i bëri kurrë valixhet gati edhe pse rrezikon të qëndrojë shpesh jashtë formacionit titullar të skuadrës së drejtuar nga Zidane. Agjentët e 26-vjeçarit lidhur me këtë çështje u shprehën se futbollisti po pret të shfrytëzojë momentin e tij, pasi gjatë turneut përgatitor tregoi se di të bëjë gjëra të mira në fushën e lojës. Ata theksuan se deri më tani në kampionat janë zhvilluar vetëm tre ndeshje dhe se sezoni është ende i gjatë ku ka shumë ndeshje për t’u luajtur dhe se për momentin është ende shpejt për të bërë vlerësime.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency