Merkato

Nuk pranoi rinovimin, Jiangsu Suning ndëshkon Ramiresin

Braziliani Ramires ndëshkohet rëndë nga Jiangsu Suning. Mesfushori brazilian i cili kërkonte me çdo kusht largimin këtë verë për t’u rikthyer në Europë nuk u lejua nga drejtuesit të kalonte te Benfica pa rinovuar kontratën, e cila skadon në dhjetor. Si ndëshkim për vendimin e tij, klubi e ka dërguar lojtarin të luajë në kampionatin e rezervave me Jiangsu B deri në fund të kontratës. Te Benfica po fërkojnë duart për ta afruar në Janar me parametër zero, ndërsa braziliani ishte protagonist edhe me rezervat në ndeshjen e fundit me dy gola dhe një asist.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency