Futboll

Nuk qëndronte dot larg familjes, Henry largohet nga Montreal Impact

Thierry Henry nuk është më trajner i Montreal Impact në MLS. Francezi është larguar nga drejtimi i skuadrës kanadeze për arsye familjare.

“Me zemër të thyer vendosa ta marr këtë vendim. Viti i kaluar ka qenë jashtëzakonisht i vështirë për mua personalisht. Për shkak të pandemisë globale, nuk kam qenë në gjendje të shoh fëmijët e mi. Fatkeqësisht, për shkak të kufizimeve të vendosura dhe faktit që do të duhet të kthehemi në Shtetet e Bashkuara për disa muaj, situata nuk do të jetë ndryshe.

Ndarja është shumë e dhimbshme për mua dhe fëmijët e mi. Prandaj duhet të marr vendimin të kthehem në Londër dhe të largohem nga CF Montreal. Falënderoj tifozët, lojtarët dhe të gjithë drejtuesit e Klubit që më pritën ngrohtësisht…,” – shkruante  ndër të tjera Henry në reagimin e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency