Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gjermani

Nuk rinovon me Bayern-in, Davies emri i parë i Real Madridit për verën e ardhshme

davies

Real Madridi nuk ndalet kurrë sa i përket merkatos dhe tashmë po planifikon lëvizjet, jo vetëm të dimrit, por edhe të verës së ardhshme.

Një nga emrat e parë në listën e dëshirave të “Los Blancos” është ai i mbrojtësit të Bayern Mynich, Alphonso Davies.

Lexo edhe:

Kontrata e kanadezit me kampionët e Gjermanisë skadon pas dy vitesh, megjithatë duket se lojtari nuk ka dëshirë që të rinovojë.

Mediet gjermane raportojnë se 22-vjeçari po refuzon çdo tentativë të Bayernit për të rinovuar kontratën dhe tashmë përflitet se në verën e 2024 mbrojtësi do të transferohet në Madrid.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Futboll

Neymar e ka përjetuar shumë keq rënien e Santosit në divizionin e dytë të futbollit brazilian, njësoj si gjithë tifozët e skuadra historike. Sulmuesi...