Futboll

Nuk shkuan në “Rusi 2018”, SHBA-të duan trajner Slaven Bilic

Rezultatet negative të West Ham kanë vënë në dyshim të ardhmen e Slaven Bilic në krye të skuadrës. Në rast shkarkimi, 49-vjeçari mund të marrë menjëherë drejtimin e Kombëtares Amerikane. Sipas mediave angleze, e ardhmja e kroatit mund të jetë përtej Atlantikut. Bilic është në bisedime me drejtuesit e Federatës Amerikane të Futbollit, që kërkojnë të nisin një epokë të re pas zhgënjimit në eliminatoret e “Rusi 2018”, ku nuk mundën të siguronin një vend në finalet e kompeticionit nga zona e Amerikës Qendrorë dhe Veriore. Trajneri Bruce Arena dha dorëheqjen menjëherë pas humbjes turpëruese 2-1 me Trinidad Tobago-n, që e la jashtë botërit pas shumë vitesh skuadrën amerikane.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency