Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Numëron katër paraqitje sezonin e fundit, mbrojtësi i Liverpool kërkon kalimin te Feyenoord

Nathaniel Phillips numëron vetëm katër paraqitje gjatë sezonit 2022-2023 me Liverpool dhe duket se shpresat për t’u rikthyer në planet e trajnerit Jurgen Klopp po shuhen gjithmonë e më shumë.

Në një situatë të tillë, sipas raportimeve të medieve britanike, mbrojtësi ka bërë valixhet gati dhe po mendon për largimin sa më të shpejtë nga “The Reds”.

Lexo edhe: 

26-vjeçari është shumë i pëlqyer nga Feyenoord, me klubin holandez që është i gatshëm të paguajë 10 milionë euro për ta blerë dhe një transferim të tillë e pëlqen edhe vetë Philips.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...