Premier League

Nuno Espirito Santo: Cutrone na duhet në skuadër, ndaj e rikthyem!

Trajneri i Wolverhampton, Nuno Espirito Santo sqaroi rikthimin në skuadër të Patrick Cutrone, i cili ishte i huazuar te Fiorentina. 46-vjeçari deklaroi se për shkak të situatës së krijuar nga dëmtimet drejtuesit e klubit vendosën të rikthenin në ekip si  Cutronen ashtu edhe Morgan Gibbs-White. Mendojmë se ata janë një force e shtuar dhe se mund të na ndihmojnë. Përsa i takon të ardhmes së sulmuesit italian, Espirito Santo deklaroi se shpreson që 23-vjeçari të qëndrojë dhe të përshtatet sa më parë me ambientin dhe rutinën e skuadrës.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency