Premier League

Nuno Espirito Santo drejt stolit të Tottenham!

Çështja e trajnerit të ri vazhdon të mbetet një rebus te Tottenhami. Pasi ka marrë refuzimet e Antonio Contes dhe Paulo Fonsecas ndërkohë që Genaro Gattuson nuk e donin tifozët, klubi londinez është hedhur në sulm për të firmosur me trajnerin aktual të Wolves, Nuno Espirito Santo. Fabio Paritici beson se trajneri portugez mund të jetë i duhuri për të marrë drejtimin e Spurs-ave. Tashmë mbetet për t’u parë se cila do të jetë përgjigjia e Nuno Espirito Santos do të pranojë apo do t’i shtohet edhe ai listës së gjatë të trajnerëve që kanë refuzuar Tottenham-in.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency