Bundesliga

Nurnberg shpërdoron, Schalke merr një pikë të “artë”

Barazim 1-1 mes Nurnberg dhe Schalke 04 në sfidën që hapi javën e 29-të të Bundesligës. Sa shumë raste të shpërdoruara sidomos nga vendasit. Në fundit e pjesës së parë Nurnberg humbi edhe 1 penallti me Behrens. Në fraksionin e dytë pas shumë mundësive të arta të çuara dëm nga të dyja skuadrat sidomos nga Nurnberg që hasi edhe në rezistencën e portierit të Schalkes Nubel. Megjithatë goli me kokë i japonezit Kubo në minutën e 83-të krijoi iluzionin e fitores për vendasit por vetëm disa sekonda më vonë mbrojtësi serb Nastasic vendosi sërish baraspeshën duke i dhënë një pikë me shumë vlera Schalkes në garën për mbijetesë ndërkohë që Nurnberg edhe pse mori rezultatin e tretë pozitiv radhazi vazhdon të mbetet në vendin e 17-të, pozicion që e rrëzon nga kategoria.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency