Futboll

Oblak dhe Mertens, kandidatë për Topin e Artë

France Football ka publikuar edhe emrat e 5 kandidatëve të tjerë për Topin e Artë, duke e cuar në 10 numrin e futbollistëve të përzgjedhur nga 30 në total. Në listën e dytë prej 5 emrash të bërë publike nga revista franceze spikat portieri i Atleticos së Madridit, Jan Oblak dhe sulmuesi i Napolit Dries Mertens, të cilët janë vlerësuar për paraqitjet e tyre të shkëlqyera.

Braziliani i Liverpool-it, Philippe Coutinho, sulmuesi uruguaian i Barcelonës, Luis Suarez si dhe mbrojtësi e kapiteni i Realit të Madridit, Sergio Ramos kompletojnë listën e dytë prej 5 emrash.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency