Serie A

Oddo zyrtarizohet te Udinese: Qëndrimi në A, i padiskutueshëm

Massimo Oddo është zyrtarizuar si trajneri i ri i Udineses, ku ka zëvendësuara Luigi Del Nerin e shkarkuar pas humbjes së djeshme me Cagliarin. Menjëherë kanë ardhur edhe fjalët e para të ish mbrojtësit të kombëtares italiane, që ka treguar ambiciet me klubin e ri.

Oddo ka theksuar se qëndrimi në Serinë A i Udineses, është i padiskutueshëm, ndërsa ka premtuar shumë punë për të çuar sa më lart skuadrën.

“Objektivi primar është të qëndrojmë në Serinë A, por mendoj se kjo është e padiskutueshme. Shoqëria më ka kërkuar që të punoj shumë dhe të çoj emrin e Udineses aty ku i takon. Është një ambient shumë simpatik, ku do të kem mundësinë të heq epitetin e një trajneri që fiton në Serinë B dhe humbet në Serinë A. Keqardhje për Del Nerin, por futbolli kështu funksionon dhe puna jonë lidhet ngushtësisht me rezultatet”, tha trajneri i ri i Udineses.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency