Merkato

Odise Roshi largohet përfundimisht nga Akhmat Grozny!

Odise Roshi largohet përfundimisht nga Akhmat Grozny pas 5 vitesh. Edhe pse kishte edhe një vit kontratë me skuadrën ruse pas eksperiencës disa-mujore në huazim me Dioysgor në Hungari, mesfushori i kombëtares shqiptare ka vendosur të ndërpresë bashkëpunimin me klubin çeçen dhe tashmë është njjë lojtar i lirë në treg në kërkim të një destinacioni të ri për të vijuar karrierën. Pas njoftimit të bërë nga klubi i Akhmat Grozny-t për largimin e Roshi edhe vetë futbollisti mes falenderimesh ka njoftuar lamtumirën nga skuadra ruse.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency