Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ligue 1

Ofendimet e Mbappesë? Enrique: Spekulime, jam i kënaqur me Kylianin

“Kurioziteti është se një gënjeshtër gjeneron shumë gjëra. Dikush shpiku një fyerje dhe nga aty nisin të gjitha llojet e spekulimeve. Pas ndeshjeve jam i lodhur, nuk u kushtoj vëmendje. Por jam shumë i kënaqur me Kylianin, ai është duke u sjellë shumë mirë. Është një ndeshje që nuk më prek aspak, mundohem të jap versionin tim më të mirë.”

Lexo edhe: 

Kështu trajneri i PSG-së, Luis Enrique, gjatë konferencës për shtypin në prag të ndeshjes së Kupës së Francës kundër Rennes, në lidhje me reagimin e Kylian Mbappesë pas zëvendësimit në takimin ndaj Marseille dhe atë që dukej si një fyerje drejtuar trajnerit.

“Do të doja që sezoni të mbyllej mrekullisht për PSG-në dhe për Kylianin. Jemi të gjithë në të njëjtën barkë”, përfundoi Luis Enrique.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...