Futboll

Ofendoi gjyqtarët, UEFA me dorë të hekurt ndaj Neymar!

Neymar Jr merr një goditje të rëndë nga UEFA. Sulmuesi brazilian e ka pësuar keq për gjestet fyese që ka bërë ndaj gjyqtarëve nga tribuna në sfidën ndaj Manchester United që vulosi edhe eliminimin e PSG nga ky edicion i Champions League. Komisioni i Disiplinës në UEFA e ka dënuar me 3 ndeshje skualifikim brazilianin për ofendimet dhe fjalët e rënda që ka thënë në drejtim të gjyqtarëve në fund të sfidës ndaj Djajve të Kuq. Në këtë mënyrë Neymar do të humbasë tre ndeshjet e para të fazës së grupeve sezonin e ardhshëm në Champions League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency