Merkato

Oferta e çmendur nga Kina që mund ta largojë Bale nga Reali

Vjen oferta marramendëse për Gareth Bale, që mund ta bëjë të dorëzohet për të pranuar largimin nga Reali i Madridit. Sipas medieve angleze, Pekin Guoan, është gati ta bëjë uellsianin lojtarin më të paguar në historinë e futbollit kinez.

Trajneri i Madridit, Zinedine Zidane, i shtoi përpjekjet e tij për të detyruar Bale të largohet, teksa u shpreh se sa më shpejt që 30-vjeçari të gjejë një destinacion të ri, aq më mirë është.

Pekin Guan mësohet se i ofron një pagë prej 500 000 paundësh në javë. Lojtari më i paguar në elitën e futbollit kinez aktualisht është Ezequiel Lavezzi, mendohet se përfiton po 500. 000 në javë në Hebei China Fortune.

Guan po investon shuma të mëdha për të rritur nivelin e skuadrës dhe kjo u pa qartë që në janar, kur shpenzoi 35 milionë paundë për të nënshkruar me Cedric Bakambu të Villarrealit.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency