Premier League

Oferta e Mourinhos, mbi 100 milionë euro për Hazard

Një lajm i bujshëm i merkatos vjen nga Anglia dhe lidhet me të ardhmen e Eden Hazard. Sipas “Sun”, në përfundim të sezonit aktual, futbollisti belg mund të largohet nga Chelsea për të veshur fanellën e Manchester United. 26-vjeçari mbetet një objektiv i rëndësishëm edhe për Realin e Madridit, por ditët e fundit ka dalë në skenë Mourinho, i gatshëm për të bërë një çmenduri për të. “Djajtë e Kuq” raportohet se janë të predispozuar të shpenzojnë 90 milionë stërlina (mbi 100 milionë euro) për futbollistin, për të bindur drejtuesit londinezë që ta lënë të lirë. Mbetet për t’u parë se si do të të zhvillohen ngjarjet, pasi për një lojtar si Hazard klube të tjera të mëdha mund të shpenzojnë për shumë se 100 milionë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency