Merkato

Ofertë e ulët nga Sportingu, Inter kërkon blerës për Joao Marion

Inter dhe Sportingu i Lisbonës kanë ndërprerë negociatat për transferimin e Joao Marios në klubin portugez. Shkak është bërë oferta shumë e ulët e klubit luzitan për kartonin e mesfushorit dhe tani zikaltrit janë duke konsideruar oferta të tjera.

Joao Mario u rikthye verën e kaluar te Sportingu i Lisbonës në huazim me të drejtë blerjeje për 7.5 milionë euro, por klubi portugez vendosi të ofrojë vetëm 5 milionë euro për kartonin e tij dhe Interi refuzoi prerazi, duke ndërprerë negociatat.

Për mesfushorin kanë shfaqur interes edhe klube si Villareal e Nice, por zikaltrit pritën fillimisht ofertën e Sportingut dhe tani kanë nisur të negociojnë për të shitur përfundimisht Joao Marion, i cili peshon rreth 7 milionë euro në bilanc.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency