Merkato

Ofertë marramendëse nga Kina për Payet!

Marseille po kalon një krizë të vërtetë dhe si të mos mjaftonte kaq ekipi mund edhe të humbasë lojtarë të rëndësishëm në merkaton e dimrit.

Një prej tyre, Dimitri Payet ka marrë një ofertë tepër tunduese nga Kina, konkretisht nga Dalian Yifang tëcilët janë gati t’i trefishojnë pagën deri në 16 milionë euro në vit.

Gjithashtu për kartonin e 31-vjeçarit klubi kinez ka gati 30 milionë euro për të kënaqur pretendimet e Marseille dhe fjala e fundit tashmë i takon Rudi Garcias nëse do të pranojë të privohet apo jo nga mesfushori me tipare sulmuesi.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency