Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Ofertë nga Arabia, Inzaghi ndërpret menjëherë pushimet

Java e ardhshme mund të jetë vendimtare për të ardhmen profesionale të Filippo Inzaghit.

Sipas raportimeve të medieve italiane, trajner aktual i Reggina-s do të ndërpresë pushimet në Kalabri për të takuar disa ndërmjetës nga Arabia Saudit.

Lexo edhe:

49-vjeçari ka edhe dy vite të tjera kontratë me Reggina-n, por një ofertë tunduese nga Arabia duket se do e bënte të ndryshonte ambient.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...