Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Ofertë nga Chelsea, Mourinho nuk mendohet shumë për përgjigjen

Mourinho në telashe para Interit
Mourinho në telashe para Interit

E ardhmja e Jose Mourinhos nuk është ende e përcaktuar mirë.

Sipas raportimeve të medieve italiane, portugezi do të dëshironte të qëndronte te Roma dhe këtë e dëshmoi edhe duke i thënë “jo” një telefonate nga drejtuesit e Chelsea-t.

Lexo edhe: 

Nga klubi i Chelsea-t i kërkuan Mourinhos ta takonin për t’i bërë ofertë për të marrë drejtimin e skuadrës.

Ndonëse u ka thënë “jo”, “Special One” ende nuk ka vendosur përfundimisht nëse e ardhmja e tij do të jetë te Roma.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...