Serie A

Ola Aina zyrtarizohet te Torino, ja sa përfiton Chelsea

Tashmë është zyrtare, Ola Aina është një futbollist i Torinos. Mbrojtësi i majtë, i cili sezonin e kaluar luajti i huazuar, u ble nga anglezët e Chelsea-t. Për të transferuar përfundimisht 22-vjecarin, klubi i presidentit Urbano Cairo i pagoi Chelsea-t plot 10 milionë euro, një investim mbi mesataren e shpenzimeve të skuadrës “Granata”. Ola Aina ka qenë një lojtar bazë në formacionin e Mazzarrit në sezonin e shkuar, duke koleksionuar 30 takime në Seria A dhe 2 në Kupën e Italisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency