Ligue 1

Olimpique Marseille kërkon trajner, Montella apo Eriksson?

Pas përfundimit të përvojës së dytë te Fiorentina në muajin dhjetor, Vincenzo Montella mund të ulet sërish në pankinën e një skuadre. Interesimi për italianin është nga Franca, më konkretisht nga Olimpique Marseille e Ligue 1. Marsejezët janë shumë pranë ndryshimeve të mëdha, ndoshta edhe sa i përket pronësisë, dhe po kërkojnë një emër të besueshëm për stolin.

Sikurse shkruan “Le Marseillaise“, presidenti i klubit, Jacques-Henri Eyraud, ka në kokë dy emra kryesorë e një prej tyre është Montella.

Tranjneri italian për këtë post duhet të mposhtë konkurrencën e një njohjeje të vjetër, siç është Sven-Goran Eriksson.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency