Ligue 1

OM konfirmohet skuadra anti-PSG, e nis vitin me fitore!

Marseille është në superformë. Java e 20-të e Ligue 1 e para për fazën e dytë të kampionatit nisi me suksesin 0-1 të OM ndaj Rennes me skuadrën e Andre Villas Boas që e nisi vitin 2020 me një fitore të rëndësishme në kampionat. Vendosi gjithçka goli i Kevin Strootman në minutën e 84-të, ndërkohë që për Marseille kjo ishte fitorja e 9-të në 10 ndeshjet e fundit në të cilat OM nuk njeh humbje në Ligue 1. Me këtë sukses Marseille u ngjit në kuotën e 41 pikëve, 4 më pak se PSG por parizienët kanë dy ndeshje më shumë për të luajtur dhe janë ata skuadra për t’u mposhtur në këtë sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency