Ligue 1

OM rikthehet te fitorja dhe blindon vendin e 2-të!

Pas dy barazimeve radhazi Olympique Marseille u rikthye te fitorja në Ligue 1, duke blinduar vendin e dytë në kampionat. Skuadra e Andre Villas Boas triumfoi me shifrat 0-2 në transfertën ndaj St Ettiene, sfidë që mbylli javën e 23-të të Ligue 1. Golat e Payet dhe Radonjic e ngjitën OM në kuotën e 46 pikëve, 12 më pak se kryesuesit e PSG. Objektivi i Marseille në këtë sezon është pikërisht vendi i dytë për të siguruar kualifikimin direkt në fazën e grupeve të Champions League për sezonin e ardhshëm. Ndryshe nga Marseille ngeci në shtëpi Lyon që barazoi 0-0 në sfidën shtëpiake ndaj Amiens.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency