Serie A

Operohet Khedira, rikthehet pas 3 muajsh, Juve bllokon shitjen e Can

Sami Khedira ka kaluar me suksesin operacionin në gjurin e majtë të cilit i është nënshtruar këtë mërkurë. Tashmë mesfushori i Juventusit do të fillojë fazën e rikuperimit që sipas mediave italiane do të zgjasë rreth 3 muaj. Duke parë fazën e rikuperimit të Khediras, i cili pritet të rikthehet në fund të shkurtit ose në fillim të muajit mars, drejtuesit e kampionëve të Italisë pritet të heqin nga merkato mesfushorin tjetër gjerman Emre Can, i cili nuk ka gjetur shumë hapësira gjatë kësaj periudhe dhe kërkon largimin. Por me dëmtimin e bashkëkombasit të tij, Can do të ketë më shumë minuta dhe pritet që Juventusi të refuzojë çdo ofertë që do të vijë në drejtim të tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency