Uncategorized

Operohet Majlinda Kelmendi, rikthehet në tetor

Majlinda Kelmendi i është nënshtruar me sukses ndërhyrjes kirurgjikale në shpinë, duke hedhur pas krahëve një problem të hershëm shëndetësor. Kampionia kosovare e sportit të Xhudos tashmë duhet të kalojë fazën riaftësuese dhe sipas të gjitha gjasave do të jetë gati për të nisur stërvitjen në muajin tetor.

Drejtori sportiv i Federatës së Xhudistëve në Kosovë, Driton Kuka, ka siguruar se Kelmendi do të rikuperohet në kohë për të marrë pjesët në normat kualifikuese për Lojërat Olimpike të vitit 2020, të cilat do të mbahen në Japoni.

“Majlinda e ka kaluar me sukses operacionin në shpinë. Nuk është asgjë serioze dhe tani ajo është mirë. Operacioni është bërë tani që të ketë kohë të rikuperohet për normat e Lojërave Olimpike. Presim të shërohet ne tetor”.

Kuka e ka falënderuar Ministrinë e Shëndetësisë për trajtimin shëndetësor të Majlinda Kelmendit. Ai theksoi më tej se janë duke biseduar për të arritur një marrëveshje sipas së cilës sportistët kosovarë do të përkraheshin më shumë prej Ministrisë së Shëndetësisë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency