IPKO Superliga

Operohet Shameti, mungon për disa muaj?

Gjilani merr një goditje të rëndë. Skuadra e Gentjan Mezanit ka humbur për pjesën më të madhe të këtij sezoni mbrojtësin Ylli Shameti i cili është operuar në Athinë në fillimin e kësaj jave për shmangur problemet me meniskun e këmbës së majtë. Duke iu referuar lajmeve që raportojnë mediat kosovare kjo ndërhyrje kirurgjikale mund ta lërë jashtë ish-kapitenin e Kukësit për një periudhë disa-mujore, me 35-vjeçarin që mund të humbasë pjesën më të madhe të këtij sezoni. Megjithatë te Gjilani nuk janë gjendur të papërgatitur nga ky dëmtim pasi kanë kontaktuar vlonjatin Franc Veliu i cili është një lojtar i lirë në treg për momentin dhe ka shanse të mëdha t’i bashkohet skuadrës së Mezanit në Kosovë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency