Kategoria Superiore

Ora 14:00, Vllaznia – Lushnja, sfidë mbijetese në “Loro Boriçi”

Kategoria Superiore rikuperon sot, në orën 14:00, ndeshjen e prapambetur të javës së 10-të tw Kategorisw Superiore, Vllaznia – Lushnja, që do të zhvillohet në “Loro Boriçi”. Një sfidë e e hapur mes dy skuadrave që mbyllin klasifikimin e përgjithshëm dhe që ndahen me vetëm një pika nga njëra-tjetra. Skuadra shkodrane, që vjen pas dy humbjeve radhazi, me Skënderebun në Korçë dhe Teutën në Durrës, ka rastin më të mirë për të kthyer faqe me trajnerin Ernest Gjoka, i cili ende nuk e ka shijuar fitoren në drejtimin e “kuqebluve”. Në një situatë kaq të vështirë, klubi i Vllaznisë ka kërkuar mbështetjen masive të tifozëve, duke aplikuar çmime të ulëta për biletat në “Loro Boriçi”. Nuk paraqitet më e mirë gjendja në kampin lushnjar, sidomos pas humbjes në shtëpi me Flamurtarin. Sikurse Gjoka, edhe Hysen Dedja kërkon pikët e para në krye të Lushnjës. Një shkodran që kërkon t’i marrë pikë Vllaznisë pikërisht në stadiumin ku ka spikatur si futbollit dekada më parë. Kjo sfidë nuk do të mungojnë në ekranin e Supersport, pikërisht në kanalin 3.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency