Serie A

Orsato, arbitri që do të gjykojë supersfidën Inter-Napoli

Do të jetë Daniele Orsato gjyqtari që do të vendosë drejtësi në supersfidën e javës së 28-të të Serisë A atë mes Interit dhe Napolit që do të zhvillohet mbrëmjen e kësaj të diele në San Siro. Ky duel shumë i rëndësishëm për fatet e të dyja skuadrave në këtë sezon do të gjykohet nga një prej xhaketave të zeza më të mira të Serisë A. Di Fiore dhe Maganelli do të jenë gjyqtarë anësorë ndërsa Luca Banti arbitër i 4-t dhe Davide Massa gjyqtari që të ndihmojë Orsaton nëpërmjet sistemit VAR. Juventus-Udinese ndërkohë do të gjykohet nga Giacomelli ndërsa Roma-Torino, sfida që do të hapë javën e 28-të dhe që do të luhet të premten do të arbitrohet nga Maresca.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency