La Liga

Ose titullar ose largohem, Ceballos paralajmëron Realin e Madridit!

Dani Ceballos nuk do të qëndrojë edhe një sezon tjetër për të ngrohur stolin te Real Madrid. Mesfushori spanjoll në një intervistë së fundmi ia ka bërë të qartë drejtuesve që dëshiron të qëndrojë si protagonist në Madrid ose në të kundërtën do të rishikojë pozicionin e tij. Ceballos e pranoi se klauzola e tij e lartë prej 200 milionë euro do të ishte pengesë për të gjetur një skuadër tjetër edhe pse dëshira e tij është të luftojë dhe të bëhet një titullar fiks në skuadrën e Zidane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency