Europa League

Osimhen e Ospina gati për Leicesterin, në dyshim kapiteni Insigne

Leicester-Napoli është një nga sfidat më të rëndësishme të javës së parë të fazës së grupeve të Europa League, teksa Luciano Spalletti do të kërkojë debutimin me sukses edhe në arenën ndërkombëtare, pas tre fitoreve në po kaq ndeshje në kampionat.

Trajneri i “të kaltërve” mund të marrë frymë lirisht, sepse pas ndërhyrjes së UEFA-s, autoritetet angleze kanë dhënë miratimin për lejimin e udhëtimit të lojtarëve që në dy javët e fundit kanë qenë në vende të konsideruara si zonë e kuqe nga britanikët.

Kështu me grupin do të udhëtojnë lirisht sulmuesi Victor Osimhen dhe portieri David Ospina, dy pika mjaft të rëndësishme të formacionit napolitan, ndërsa në dyshim mbetet kapiteni Lorenzo Insigne, që pësoi një dëmtim në fundjavë dhe vetëm sot do të vendoset nëse do të grumbullohet apo jo për transfertën angleze.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency