Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Osimhen i përvishet agjentit të Kvaratskelias: Copë m*ti…

Pas deklaratave të Mamuka Jugelit, agjentit të Khvicha Kvaratskhelia, sipas të cilit Victor Osimhen është gati për t’u transferuar në Arabi në verën e ardhshme, ka reaguar sulmuesi nigerian.

25-vjeçari, i cili sapo ka firmosur rinovimin e kontratës me Napolin, nuk i priti aspak mirë fjalët e menaxherit të gjeorgjianit. Dhe sulmuesi i të kaltërve u përgjigj ashpër në një reagim në “Instagram”, aty ku  shkruan:

I dashur Jugeli, je një copë qelbësirë, më sikletos mënyra se si arsyeton, idiot! Mos e zër emrin tim me gojë“. Përgjigje vërtet e fortë ajo e sulmuesit nigerian në drejtim të agjentit të shokut të skuadrës, që më parë kishte deklaruar:

Lexo edhe:

Osimhen firmosi një kontratë të re, por vërtet besoni se do të luajë te Napoli gjithë karrierën? Po ua them që tani, ai do të shkojë në Arabinë Saudite verën e ardhshme.

Napoli i rriti pagën, por Khvicha nuk do ta pranonte një transferim të tillë as për një miliardë, pasi do të donte të luante për Realin e Madridit, Bajernin, Barcelonën apo Manchester Cityn.

Kvaratskhelia ka objektiva dhe preferenca të ndryshme nga Osimhen“, theksoi menaxheri i Kvarës.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Euro 2024

Nedim Bajrami hyri në historinë e Kampionatit Evropian me golin e shënuar ndaj Italisë, në ndeshjen debutuese të Shqipërisë në eventin e futbollit që...