Kategoria Superiore

Osja: Mungesat ndikojnë, Vllaznia meritonte fitoren

Për shkak të skualifikimit me 2 ndeshje që ka marrë trajneri Mirsad Jonuz, në sfidën ndaj Tiranës, rolin e trajnerit te Vllaznia e bëri zëvendësi i tij, ish-mesfushori i shkodranëve Safet Osja i cili në mikrofonin e Supersport u shfaq i kënaqur teksa deklaroi se shkodranët edhe mund të kishin fituar.

Janë rikthimet ato që ndryshuan lojën në krahasim në ndeshjen me Bylisin?

Normal në krahasim me ndeshjen me Bylisin kishim katër mungesa, që nuk janë pak për një ekip. Futbolli i ka shtyllat, bëmë ne, por bëri edhe Tirana.Kishim shumë raste, por edhe Tirana kishte mundësi. Sot meritonim edhe fitoren për atë që dhamë në fushë. Por, barazimi mendoj se është i drejtë.

Ishit më të freskët se Tirana, çfarë ndryshoi në një periudhë 4 ditore?

E thamë edhe më përpara, kishim 4 mungesa me Bylisin dhe nuk janë pak. Besoj se te Vllaznia kemi pasur rritje në lojë. Këto 4 ditë kemi punuar nga ana psikologjike. Dy humbjet e fundit na kishin rënduar psikologjisht.Në fillim të kampionatit kemi bërë ndeshje të mira, ndryshe nga ndeshja me Bylisin. Kemi mundësi për të shkuar më përpara.

Sa e qetëson Vllazninë kjo ndeshje dhe ky rezultat?

Rezultati na qetëson. Për sa i përket profesorit, në ndeshjen me Bylisin më shumë e kishte me gjyqtarin e katërt. E vendosi ai golin dhe jo anësori.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency