Futboll

Osmani-Cuculi: Dinjitozë ndaj Milanit

Vështirë ta ndash nëse nëse Shkëndija ka patur ose jo fat në shortin e Play – Off-it të Europa Leagues. Nga njëra ana mundësitë e kufizuara për të rivalizuar një skuadër shumë më cilësore, dhe nga ana tjerër shansi për t’u përballur me një emër të madh të futbollit eurupian. Trajneri Qatip Osmani dhe mbrojtësi Ardjan Cuculi në reagimet e tyre për rezultatin e shortit shprehen të bindur për një paraqitje sa më dinjitozë të Shkëndijës, madje pa përjashtuar ndonjë surprizë të mundshme që futbolli kurrë nuk e përjashton.

Kuqezinjtë tetovare ashtu sikurse edhe një vit më parë treguan se jo rastësisht janë ngjitur në këtë nivel, duke siguruar fazën Play Off të Europa Leagues dhe merita kryesore sipas trajnerit Osmani është e futbollistëve.

Nga dëshira për t’u kualifikuar në fazën e grupeve të Europa Leagues, tek emocionet dhe entuziazmi i përballjes me skuadrën italiane me më shumë trofe ndërkonbëtare. Në këtë rast Cuculi s’mund të premtojë më shumë se dhënien e maksimumit në këtë përballje historike për Shkëndijën.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency