Champions League

Osmani nuk dorëzohet: Po, Shkëndija mund të kualifikohet

Ndeshja e parë e raundit të tretë të eliminatoreve të Champion League në transfertën me Red Bull Salzburgun solli disfatë deri diku të rëndë për Shkëndijën, e cila gjithsesi në ndeshjen e kthimit, javën e ardhshme, në Shkup, do të provojë shanset e saj. Trajneri i kuqezinjëve, Qatip Osmani, në konferencën për shtyp pas ndeshjes në “Red Bull Arena” e pranoi se ekipi nuk hyri në ndeshje në mënyrën më të mirë të mundshme, ndërsa shprehu keqardhje që skuadra nuk mundi të shënote të paktën një gol nga disa mundësi të mira që krijoi para portës kundërshtare.

 “Është fakt se ndeshjen nuk e nisëm ashtu siç e kishim bisedusar me lojtarët. Me kalimin e minutave e gjetëm veten, konsoliduam lojën dhe krijuam disa mundësi që, për fat të keq, nuk i shfrytëzuam. Kemi rezultat të keq, por sigurisht se do të përgatitemi dhe do të japim më të mirën nga vetja në ndeshjen e kthimit në Shkup. Mendoj se është shumë e natyrshme të besosh në kualifikim, derisa ka gjasa, qoftë minimale. E përsëris, kemi rezultat aspak të favorshëm”.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency